به گزارش دفتر کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه خوی به نقل از خبرگزاری شبستان؛ معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی کانون های مساجد از گسترش همکاری میان ستادعالی کانون ها با دفتر تبلیغات اس
گسترش همکاری میان دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه با کانون های مساجد

 

به گزارش دفتر کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه خوی به نقل از خبرگزاری شبستان؛ معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی کانون های مساجد از گسترش همکاری میان ستادعالی کانون ها با دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه در اجرای طرح اعزام مبلغ به کانون های مساجد خبر داد.

مرتضی طاهریان، معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی کانون های مساجد کشور از توافق ستاد عالی کانون های مساجد با دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به منظور اعزام مبلغ به کانون های مساجد در ایام اوقات فراغت خبر داد و به خبرنگار مسجد و کانون های مساجد خبرگزاری شبستان گفت: این طرح مشترک که برای دومین سال اجرا می شود، از ۲۰ تیر ماه بعد از ماه مبارک رمضان آغاز و به مدت ۴۰ روز ادامه دارد.

 

وی با اشاره به اینکه روحانیونی که در این طرح شرکت می کنند به شکل تخصصی در حوزه های مرتبط  فعالیت های فرهنگی، هنری، تربیتی با نوجوانان را دارند و جز شاخص ترین مبلغین  به شمار می روند، بیان کرد: اولویت اجرای این طرح با کانون هایی است که دارای مخاطب نوجوان و بیشترین شرکت کننده و دارای امکانات حداقلی برای ارایه خدمات آموزشی باشند.

 

 طاهریان خاطر نشان کرد: کانون های فرهنگی هنری که علاقه مند هستند از ظرفیت مبلغین استفاده کنند تا ۱۵ اردیبهشت فرصت دارند تقاضاهای خود را به دبیرخانه های استانی کانون های مساجد ارایه دهند و تا ۲۳ اردیبهشت کانون هایی که میزبان مبلغین هستند را شناسایی و به دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم معرفی کنند.

 

 معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی کانون های مساجد کشور با اشاره به اینکه برخی از مبلغین می توانند در چند کانون در ساعات مختلف فعالیت تبلیغی داشته باشند، گفت: پیش بینی می شود قریب ۷۰۰ کانون فرهنگی هنری از این ظرفیت استفاده کنند.

 

وی با اشاره به برگزاری نشست مشترک میان مسئولین ستاد عالی کانون های مساجد کشور و  دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: ارایه راهکارهایی برای تداوم طرح اعزام مبلغ، راهکارهایی برای رفع نواقص سال های گذشته و پیش بینی و اتخاذ تدابیر لازم برای برگزاری موفق تر این طرح در سال جاری از اهدف برگزاری دومین جلسه مشترک میان ستاد عالی کانون های مساجد کشور و دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم است.

 

وی همچنین از برگزاری همایش توجیهی و کارگاه آموزشی در قم برای کارشناسان فرهنگی و هنری دبیرخانه های کانون های مساجد و برگزاری گردهمایی مدیران کانون های مجری مبلغین خبر داد و گفت: قرار است در کنار برگزاری این همایش توجیهی گردهمایی نیز برای مبلغین اعزامی به کانون های مساجد برگزار شود.

درباره : اخبار دبیرخانه منطقه ویژه خوی , اخبار ستاد عالی کانون های مساجد کشور ,
بازدید : 1051
امتیاز : نتیجه : 4 امتیاز توسط 106 نفر مجموع امتیاز : 516

برچسب ها : همکاری , تبلیغات اسلامی , کانون مساجد , طرح اوقات فراغت ,
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش

نشانی پستی

استان آذربایجان غربی- شهرستان خوی- بلوار شیخ نوایی- مجتمع فرهنگی و هنری اداره ارشاد خوی- طبقه اول- دفتر کانون های مساجد منطقه ویژه شهرستان خوی

                تلفن: 36362601-044                          فاکس: 36335625-044                                                آدرس پست الکترونیکی: dkmkhoy@yahoo.com        قالب وبلاگ