به گزارش دفتر کانون های فرهنگی هنری مساجد دومین دوره المپیاد ورزشی مساجد و محلات با عنوان جام آسمانی ها به همت دفتر نمایندگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان خوی  و خانه فرهنگی دیجیتال
برگزاری المپیاد ورزشی مساجد و محلات در خوی

به گزارش دفتر کانون های فرهنگی هنری مساجد دومین دوره المپیاد ورزشی مساجد و محلات با عنوان جام آسمانی ها به همت دفتر نمایندگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان خوی  و خانه فرهنگی دیجیتال شهید آوینی همزمان با شب میلاد حضرت ثامن الحجج شروع و در 30 مرداد ماه سال جاری همزمان با روز جهانی مسجد به پایان خواهد رسید.

مسوول دفتر کانون های فرهنگی هنری مساجد خوی گفت: سه ماه تعطیلی مدارس در فصل تابستان فرصتی مغتنم برای ارائه آموزش‌های مختلف از جمله آموزش در رشته‌های مختلف ورزشی همزمان با رقابت در این عرصه به دانش‌آموزان است تا هم از نظر فکری و روحی و هم از نظر جسمانی، اوقات فراغت دانش‌آموزان به شکلی مطلوب پر شود.

 

یوسف ضیافتی  از برگزاری دومین دوره المپیاد ورزشی مساجد و محلات خوی در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان با حضور اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد و علاقمندان از نقاط مختلف شهر خوی و با مشارکت خانه فرهنگی دیجیتال شهید آوینی خبر داد و گفت: ورزشکارانی که قصد شرکت در این رقابت‌ها را دارند باید به کانون‌های فرهنگی هنری در مساجد خوی مراجعه کنند.

 

وی گفت: این دوره از المپیاد ورزشی مساجد و محلات  در بخش تیمی برای رقابت شرکت کنندگان در رشته‌های فوتسال، و فوتبال دستی برنامه‌ریزی شده است و ورزشکاران حاضر در مسابقات بخش انفرادی نیز در رشته های تنیس روی میز، شطرنج، دارت و pes2018 بر روی کنسول ps4 با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

 

وی افزود: شرکت کنندگان از اول تا 28 تیرماه  فرصت ثبت نام در این المپیاد دارند و از هفته اول مرداد ماه با برگزاری مراسم افتتاحیه با یکدیگر برای کسب عنوان‌های برتر رقابت می‌کنند و مراسم اختتامیه نیز در شهریور ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

 

 

درباره : اخبار دبیرخانه منطقه ویژه خوی ,
بازدید : 779
امتیاز : نتیجه : 4 امتیاز توسط 45 نفر مجموع امتیاز : 222

برچسب ها : المپیاد , ورزشی , مساجد , کانون ,
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش

نشانی پستی

استان آذربایجان غربی- شهرستان خوی- بلوار شیخ نوایی- مجتمع فرهنگی و هنری اداره ارشاد خوی- طبقه اول- دفتر کانون های مساجد منطقه ویژه شهرستان خوی

                تلفن: 36362601-044                          فاکس: 36335625-044                                                آدرس پست الکترونیکی: dkmkhoy@yahoo.com        قالب وبلاگ