یوسف ضیافتی؛مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان خوی از برگزاري مسابقه نقاشي آيات قرآن كريم در قالب سيزدهمين جشنواره قرآني مدهامتان در خوی خبر داد.به گزارش دفتر کانون های فرهنگی هنری مساجد، یوس
فراخوان برگزاری مسابقه نقاشی آیات در خوی

یوسف ضیافتی؛مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان خوی از برگزاري مسابقه نقاشي آيات قرآن كريم در قالب سيزدهمين جشنواره قرآني مدهامتان در خوی خبر داد.

به گزارش دفتر کانون های فرهنگی هنری مساجد، یوسف ضیافتی گفت: سیزدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان به منظور نشر و ترویج معارف قرآنی و ترغیب نوجوانان و جوانان در فعالیت‌های قرآنی برگزار می شود.

 

مسئول دفتر نمایندگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان خوی  ادامه داد: یکی از بخش‌های این جشنواره قرآنی، مسابقه نقاشی آیات است که کودکان و نوجوانان در مقطع سنی هفت تا 16 سال می‌توانند در این بخش شرکت کنند.

 

وی اضافه کرد: نقاشی‌ها باید در موضوعات تلاوت قرآن، نماز و احترام به والدین باشد که انتخاب آیه در این موضوعات آزاد است ولی آیه انتخابی باید در نقاشی بیاید و تکنیک مورد استفاده هم باید مداد رنگی باشد.

 

ضیافتی اعلام کرد: هر فرد می‌تواند 2 اثر در موضوعات مذکور به دبیرخانه مسابقات استانی ارسال کند و آثار باید روی مقوای مخصوص نقاشی و در اندازه 35*25 باشد، علاقمندان به شرکت در این مسابقه قرآنی می توانند تصویر نقاشی را از طریق دوربین موبایل ارسال کنند و در این حالت حجم فایل نباید بیش از پنج مگاپیکسل باشد.

 

وی تأکید کرد: شرکت‌کنندگان در این جشنواره قرآنی تا 30 دی ماه فرصت دارند تا اثر خود را ارسال کنند که منتخبان به مرحله کشوری جشنواره قرآنی مدهامتان راه می‌یابند.

 

مسئول کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان خوی با اشاره به دیگر رشته‌های جشنواره قرآنی مدهامتان توضیح داد: این مسابقات در سنین 16 تا 20 سال در رشته قرائت (تحقیق) و حفظ کل ویژه خواهران و برادران برگزار می‌شود و در مقطع سنی هفت تا 16 سال ویژه برداران در رشته‌های قرائت (ترتیل)، حفظ جز 30، اذان، قرائت تقلیدی و نقاشی آیات و برای خواهران در این مقطع سنی هم در رشته‌های قرائت (ترتیل)، حفظ جز 30 و نقاشی آیات برگزار می شود.

 

وی اعلام کرد: علاقمندان برای شرکت در این مسابقه قرآنی می توانند با مراجعه حضوری به دفتر کانون‌های مساجد شهرستان و یا از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی مسابقات مدهامتان www.modhammatan.com  نسبت به ثبت نام در این مسابقه قرآنی اقدام کنند.

 

وی عنوان‌کرد: البته ثبت‌نام برای شرکت در این مسابقه در پایگاه اطلاع‌رسانی مسابقات مدهامتان به آدرس  www.modhammatan.com  الزامی است و تصویر شناسنامه، کارت ملی و عکس پرسنلی مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام و بارگذاری روی این سایت است.

درباره : اخبار دبیرخانه منطقه ویژه خوی , اخبار جشنواره بزرگ فرهنگی هنری جوانان مساجد ,
بازدید : 807
امتیاز : نتیجه : 4 امتیاز توسط 171 نفر مجموع امتیاز : 831

برچسب ها : مسابقه , نقاشی , کودکان , کانون , مساجد , خوی ,
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش

نشانی پستی

استان آذربایجان غربی- شهرستان خوی- بلوار شیخ نوایی- مجتمع فرهنگی و هنری اداره ارشاد خوی- طبقه اول- دفتر کانون های مساجد منطقه ویژه شهرستان خوی

                تلفن: 36362601-044                          فاکس: 36335625-044                                                آدرس پست الکترونیکی: dkmkhoy@yahoo.com        قالب وبلاگ