به گزارش دفتر کانونهای فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه خوی،حجت الاسلام حمیدرضا سلیمانی، دبیر ستاد عالی کانون مساجد کشور، در گفتگو با خبرنگار شبستان از ارومیه، با اعلام این خبر گفت: با برنامه ریزی های ا
تاسیس دفتر نمایندگی کانون های مساجد در میاندوآب و مهاباد

به گزارش دفتر کانونهای فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه خوی،حجت الاسلام حمیدرضا سلیمانی، دبیر ستاد عالی کانون مساجد کشور، در گفتگو با خبرنگار شبستان از ارومیه، با اعلام این خبر گفت: با برنامه ریزی های انجام شده با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بعد از منطقه ویژه خوی، شهرستان های میاندآب و مهاباد نیز جزء منطقه ویژه محسوب شده و دفتر نمایندگی همزمان با دهه فجر تاسیس خواهد شد.

وی افزود: امسال مسئولیت کمیته برنامه ریزی دهه فجر به عهده ستاد عالی کانون مساجد کشور می باشد که با همکاری دیگر ارگان های فرهنگی و اجتماعی در راستای گرامیداشت هرچه با شکوه تر این ایام تلاش خواهد کرد.


این مسئول، با اشاره به اینکه اولین جلسه این کیمته روز گذشته برگزار شد، تصریح کرد: به زودی مصوبات این جلسه در اختیار سازمان های مربوطه قرار خواهد گرفت و در استان ها نیز به صورت خود جوش و استانی این برنامه ها پیگیری خواهد شد.


حجت الاسلام سلیمانی، اظهار داشت: افتتاح کانون ها جدید و کتابخانه های تخصصی و همچنین اعطا مجوز به کتاب خانه های داری رتبه از شاخص برنامه های در نظر گرفته شده در ایام دهه مبارک فجر می باشد.


وی خاطرنشان کرد: رمز موفقیت اسلام از اولین روزهای تاسیس حکومت اسلامی تا امروز اتحاد و وحدت بوده است که همین امر همواره دشمنان را نگران می کند.


دبیر ستاد عالی کانون مساجد کشور، در خاتمه کانون های مساجد را برترین پایگاه های دفاعی در برابر توطئه های دشمنان عنوان کرد و گفت: با نهادینه کردین فرهنگ اصیل و ناب اسلامی و محمدی می توانیم جامعه خود را در برابر تمام آسیب ها بیمه کنیم و جوانانی مسجد محور تربیت کنیم که قدم در مسیر دفاع از آرمان های اسلام و انقلاب گذاشته اند.

درباره : اخبار دبیرخانه منطقه ویژه خوی , اخبار ستاد عالی کانون های مساجد کشور ,
بازدید : 1112
امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 175

برچسب ها : دفتر نمایندگی , کانون مساجد , منطقه ویژه ,
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش

نشانی پستی

استان آذربایجان غربی- شهرستان خوی- بلوار شیخ نوایی- مجتمع فرهنگی و هنری اداره ارشاد خوی- طبقه اول- دفتر کانون های مساجد منطقه ویژه شهرستان خوی

                تلفن: 36362601-044                          فاکس: 36335625-044                                                آدرس پست الکترونیکی: dkmkhoy@yahoo.com        قالب وبلاگ