به گزارش دفتر کانون های فرهنگی هنری مساجد،مسئول کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد خوی از اجرای نمایش منحصربه‌فرد واقعه عاشورا در قالب فن‌آوری واقعیت مجازی «VR» در این شهرستان
اجرای نمایش واقعه عاشورا در قالب فن‌آوری واقعیت مجازی «VR» در خوی

به گزارش دفتر کانون های فرهنگی هنری مساجد،مسئول کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد خوی از اجرای نمایش منحصربه‌فرد واقعه عاشورا در قالب فن‌آوری واقعیت مجازی «VR» در این شهرستان خبر داد و گفت: با همکاری هفته‌نامه صفای خوی این نمایش به صورت انفرادی در خوی اجرا خواهد شد.

یوسف ضیافتی مسئول کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد خوی در گفت و گو با ایکنا از آذربایجان‌غربی بیان کرد: نمایش منحصربه‌فرد واقعه عاشورا در قالب فن‌آوری واقعیت مجازی «VR» در راستای ترویج فرهنگ حسینی در خوی اجرا خواهد شد. 

وی ادامه داد: این نمایش توسط مجموعه رسانه‌ای VR Karbala تهیه شده که با صرف ۸ ماه و با تیم توسعه دهنده ۲۵ نفره ساخته شده است و کل نفرات این تیم بیش از ۵۵ نفر می‌باشد. 

ضیافتی تصریح کرد: با همکاری هفته‌نامه صفای خوی عینک سه بعدی VR تهیه گردیده و به صورت انفرادی برای عموم مردم، عزادارن حسینی و اعضای کانون‌های مساجد اجرا خواهد شد. 

ضیافتی افزود: این نمایش منحصربه‌فرد بصورت صلواتی و از تاریخ ششم محرم ماه آغاز شده و در مکان مجتمع امام‌خمینی(ره) و خانه فرهنگی‌دیجیتالی شهید آوینی خوی از ساعت ۱۱ صبح الی ۱۰ شب در حال برگزاری است و تا روز اربعین ادامه خواهد داشت. 


درباره : اخبار دبیرخانه منطقه ویژه خوی ,
بازدید : 817
امتیاز : نتیجه : 4 امتیاز توسط 144 نفر مجموع امتیاز : 695

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش

نشانی پستی

استان آذربایجان غربی- شهرستان خوی- بلوار شیخ نوایی- مجتمع فرهنگی و هنری اداره ارشاد خوی- طبقه اول- دفتر کانون های مساجد منطقه ویژه شهرستان خوی

                تلفن: 36362601-044                          فاکس: 36335625-044                                                آدرس پست الکترونیکی: dkmkhoy@yahoo.com        قالب وبلاگ